cervixes شماره استفاده اینترنتی کارت بانکی

cervixes: شماره استفاده اینترنتی کارت بانکی پلیس فتا سایبری سرقت دستگیری

گت بلاگز اخبار حوادث دستگیری فردی به اتهام نفوذ در دستگاه قضایی

دادستان عمومی و انقلاب مرند از دستگیری شخصی به اتهام ادعای نفوذ نزد مقامات رسمی و دریافت پول از شهروندان در جلوی دادگستری و بعضی مراجع انتظامی و ادارات دولتی در

دستگیری فردی به اتهام نفوذ در دستگاه قضایی

عبارات مهم : پرونده

دادستان عمومی و انقلاب مرند از دستگیری شخصی به اتهام ادعای نفوذ نزد مقامات رسمی و دریافت پول از شهروندان در جلوی دادگستری و بعضی مراجع انتظامی و ادارات دولتی در شهرستان مرند خبر داد.

به گزارش میزان، محمدحسین علیپور گفت: فردی که خود را از دوستان نزدیک مدیر دادگستری، دادستان و چند تن از قضات و کارمندان خوشنام دادگستری شهرستان مرند معرفی می کرد و با حضور در جلوی دادگستری و دادسرا با ادعای اعمال نفوذ و حل مسئله پرونده خارج از روند دادرسی، با شهروندانی که پرونده قضایی در دادگستری داشتند ارتباط صمیمی برقرار و با جلب اعتماد از طعمه های خود کلاهبرداری می کرد به وسیله دادستانی با شگرد های خاص قضایی دستگیر شد.

وی با اشاره به اینکه تاکنون ۵ مورد شکایت از این فرد در دادسرا اعلام وصول شده است و متهم به جرم خود اعتراف کرده هست، افزود: افراد دیگری که فریب این شخص را خورده اند می توانند از وی شکایت کنند.

دستگیری فردی به اتهام نفوذ در دستگاه قضایی

دادستان مرند با تأکید بر پیگیری پرونده از طرق قانونی و الزام به رعایت قوانین و مقرارت حاکم بر دستگاه، هرگونه راه میانبر و یافتن افراد و شیوه های نفوذ به غیر حق را تنها موجب پیچیده تر شدن مسیر دادرسی پرونده اعلام کرد و ادامه داد: توسل و تمسک به قانون عالی ترین و سالم ترین راه جهت کمک به افراد دارای پرونده در دستگاه قضایی است و چنانچه افرادی در چارچوب قوانین مستحق کمک و یا تخفیف باشند فقط در صورت تبعیت از قانون امکان پذیر خواهد بود.

علیپور افزود: افراد جامعه باید در صورت داشتن پرونده خود و یا نزدیکان خود در دستگاه قضایی، امور مرتبط را فقط از طرق قانونی پیگیری کنند و در صورتی که بخواهند اطلاعات بیشتری کسب نمایند از طریق واحد ارشاد و معاضدت قضایی، مشاوران حقوقی و یا وکلای رسمی آشنا شده است اقدام کنند.

دادستان عمومی و انقلاب مرند از دستگیری شخصی به اتهام ادعای نفوذ نزد مقامات رسمی و دریافت پول از شهروندان در جلوی دادگستری و بعضی مراجع انتظامی و ادارات دولتی در

واژه های کلیدی: پرونده | دستگاه | دستگیری | دادگستری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog