cervixes شماره استفاده اینترنتی کارت بانکی

cervixes: شماره استفاده اینترنتی کارت بانکی پلیس فتا سایبری سرقت دستگیری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات صنعت نفت در سطح بالایی بازی می‌کند / شفر

به گزارش خبرآنلاین؛ وینفرد شفر، سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از مصاف تیمش برابر صنعت نفت آبادان گفت: فردا برابر یک تیم بسیار خوب به میدان می رویم. ما چند باز

صنعت نفت در سطح بالایی بازی می‌کند / شفر

شفر: صنعت نفت در سطح بالایی بازی می کند

عبارات مهم : بازیکن

سرمربی استقلال می گوید تیمش برابر صنعت نفت آبادان بازی مشکل دارد.

به گزارش خبرآنلاین؛ وینفرد شفر، سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از مصاف تیمش برابر صنعت نفت آبادان گفت: فردا برابر یک تیم بسیار خوب به میدان می رویم. ما چند بازی آخر حریف را دیده ایم و آن ها را آنالیز کرده ایم. حریف مان در سطح بالایی بازی می کند.

صنعت نفت در سطح بالایی بازی می‌کند / شفر

او افزود: ما فردا به هواداران بسیار نیاز داریم و امیدوارم فردا از ما حمایت کنند. امروز و دیروز تمرینات بسیار خوبی جهت بازی یکشنبه داشتیم. بعد از بازی قبلی که در لیگ و جام حذفی داشتیم، شرایط بسیار خوبی داریم و باید ببینیم فردا چه اتفاقی رخ می دهد.

سرمربی استقلال راجع به اوضاع صنعت نفت آبادان اظهار کرد: جهت ما مهم نیست که آن ها پرسپولیس را بردند. ما می دانیم که آن ها تیم خوب و محکمی هستند و به خوبی ضد حمله می زنند. برابر پرسپولیس به خوبی تیم حریف را پرس کردند و نتیجه خوبی کسب کردند ولی ما هم تیم خوبی هستیم. فردا باید عالی ترین سطح بازی خودمان را ارائه دهیم و می دانیم بازی راحتی نداریم. جهت من غافلگیر کننده است که آیا نفت آبادان با کیفیت بالایی که دارد، در رده بالای جدول نیست.

به گزارش خبرآنلاین؛ وینفرد شفر، سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از مصاف تیمش برابر صنعت نفت آبادان گفت: فردا برابر یک تیم بسیار خوب به میدان می رویم. ما چند باز

او راجع به اوضاع برزای و کریمی گفت: هنوز چیزی مشخص نیست و باید ببینیم چه اتفاقی رخ می دهد. امروز و امشب دوباره فیلم های حریف را تماشا می کنم و فردا راجع به حضور بازیکنان تصمیم می گیرم. از حضور این دو بازیکن در فهرست بسیار خوشحالم. محسن کریمی در تمرینات ما هر لحظه خوب عمل می کند و بهنام نیز شرایط خوبی دارد. نمی دانم آخرین بازی بهنام برزای چه زمانی بود و فکر می کنم نیاز به وقت دارد تا در شرایط بهتری قرار بگیرد.

شفر راجع به مصدومیت شهباززاده بیان کرد: شهباززاده مصدوم است و چند روز پیش به ما گفت که بیمارستان بوده و شرایط خوبی ندارد. او در فهرست فردای ما نیست و نمی تواند بازی کند.

او راجع به اوضاع منتظری در خط دفاعی این تیم گفت: روزبه یک بازیکن ملی است و خوشحالم که پژمان منتظری به تیم بازگشته است لیکن او در داخل زمین رهبر هست. منتظری در رختکن و زمین با جوانترها صحبت می کند و باید ببینیم فردا چه اتفاقی رخ می دهد.

صنعت نفت در سطح بالایی بازی می‌کند / شفر

سرمربی استقلال راجع به مهاجمی که قرار است به تیمش اضافه شود گفت: من همواره با مدیرعامل کلوب در تماس هستم و او در حال تلاش کردن جهت جذب این بازیکن هست. مطمئنم کار این بازیکن به زودی انجام می شود و می دانم که مدیرعامل و آقای توفیقی در حال تلاش هستند تا این بازیکن به زودی به استقلال اضافه شود. من یک یا دو بازیکن دیگر را بررسی می کنم تا به تیم اضافه شوند لیکن ما مسابقه های زیادی در نیم فصل دوم داریم و می خواهیم عملکرد خوبی در آسیا داشته باشیم. قبلا به شما گفتم که نمی خواهیم نتیجه بازی ۶ بر یک برابر العین تکرار شود و می خواهیم آن نتیجه جبران شود. ما بازیکنان خیلی خوبی در اختیار داریم ولی در فوتبال طبیعی است که بازیکنان عوض کردن کنند و این اتفاقی است که در همه دنیا رخ می دهد. نظر من را مدیرعامل کلوب می داند و به من هم گفته اند که می خواهند این اتفاق رخ دهد. من نمی توانم دقیقا به شما بگویم چه زمانی بازیکن به اضافه می شود و من هم امیدوارم این اتفاق سریعتر رخ دهد. همه چیز در اختیار کلوب است و بازیکن نیز منتظر کلوب هست. خوشحالم که هوا بهتر شده است و مردم می توانند بیرون بیایند و روی کوه ها برف است و فردا هم کریسمس است.

او در آخر اضافه کرد: امیدوارم بازی ال کلاسیکو را حتما ببینید. البته من طرفدار فوتبال آلمان و استقلال هستم.

واژه های کلیدی: بازیکن | استقلال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog