cervixes شماره استفاده اینترنتی کارت بانکی

cervixes: شماره استفاده اینترنتی کارت بانکی پلیس فتا سایبری سرقت دستگیری

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه بررسی روند پذیرش دانشجو در سالهای آتی ، سهم سوابق تحصیلی در کنکور ۹۷

رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش با اعلام اینکه میزان و سهم سوابق تحصیلی در کنکور امسال همانند سال گذشته همان ۳۰ درصد با تاثیر مثبت است گفت: پیشنهادات مطرح راجع به

بررسی روند پذیرش دانشجو در سالهای آتی ، سهم سوابق تحصیلی در کنکور ۹۷

سهم سوابق تحصیلی در کنکور ۹۷/ بررسی روند پذیرش دانشجو در سالهای آتی

عبارات مهم : آموزش

رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش با اعلام اینکه میزان و سهم سوابق تحصیلی در کنکور امسال همانند سال گذشته همان ۳۰ درصد با تاثیر مثبت است گفت: پیشنهادات مطرح راجع به چگونگی پذیرش دانشجو در سال های آتی در جلسه فروردین ماه شورای پذیرش دانشجو مورد بررسی قرار می گیرد.

عبدالرسول عمادی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به برگزاری جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو که با حضور وزرای آموزش وپرورش و علوم در واپسین روزهای سال گذشته برگزار شد اظهار کرد: مقرر شد پیشنهادات اعضای شورا جهت چگونگی تصمیم گیری اطراف پذیرش دانشجو در سال های آتی ظرف مدت یک ماه ارائه شود تا در جلسه فروردین ماه شورای پذیرش مورد بررسی قرار بگیرد.

بررسی روند پذیرش دانشجو در سالهای آتی ، سهم سوابق تحصیلی در کنکور ۹۷

وی افزود: میزان و سهم سوابق تحصیلی در کنکور امسال همانند سال گذشته همان ۳۰ درصد با تاثیر مثبت است.

رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش با بیان اینکه ولی در سال ۹۸ شاهد استقرار پایه دوازدهم و تکمیل ساختار نظام آموزشی ۳-۳-۶ هستیم و از این منظر شرایط جهت پذیرش دانشجو و برگزاری امتحانات نهایی متفاوت خواهد بود تصریح کرد: در سال ۹۸، بخش اول داوطلبان ورود به کنکور همین کلاس دوازدهمی ها هستند و بخش دوم نیز پشت کنکوری های سال های قبل اند و به نظر می رسد مورد نیاز است فقط در همان سال دو کنکور برگزار شود تا فارغ التحصیلان نظام های آموزشی قبلی با مسئله مواجه نشوند.

رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش با اعلام اینکه میزان و سهم سوابق تحصیلی در کنکور امسال همانند سال گذشته همان ۳۰ درصد با تاثیر مثبت است گفت: پیشنهادات مطرح راجع به

عمادی با اشاره به قانون سنجش و پذیرش دانشجو که در سال ۹۲ به تصویب رسید گفت: در این قانون مبنای پذیرش دانشجو تلفیقی از سوابق تحصیلی و آزمون های کنکوری هست. بر اساس این قانون باید با زیاد کردن هر سال سهم سوابق تحصیلی، در نهایت ۸۵ درصد ظرفیت دانشگاه ها با ملاک سوابق تحصیلی پر شوند. هرچند قانونگذار ابهاماتی را به جا گذاشته و به روشنی راجع به رشته محل های پرمتقاضی تعیین وظیفه نکرده است.

وی افزود: راهکارهای مختلفی جهت این منظور قابل بررسی است از جمله این که امتحانات نهایی تنها در پایه دوازدهم برگزار شود و سهم سوابق تحصیلی در پذیرش دانشجو در رشته محل های پر متقاضی حداکثر تا ۵۰ درصد زیاد کردن یابد و ۵۰ درصد باقی مانده سهم آزمون های عمومی و اختصاصی کنکور باشد. زیاد کردن سهم سوابق تحصیلی از مسابقه شدید در کنکور می کاهد.

رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش با اشاره به استقرار تدریجی سامانه تصحیح الکترونیکی اوراق امتحانی و امنیت کامل امتحانات نهایی در مراحل متفاوت از ارسال سوالات تا ثبت نمرات افزود: اینگونه سوابق تحصیلی در آموزش و پرورش با استانداردهای بالاتری ثبت خواهند شد و این نمرات عالی ترین بستر سنجش کارایی و اثر بخشی نظام آموزش عمومی خواهد بود.

بررسی روند پذیرش دانشجو در سالهای آتی ، سهم سوابق تحصیلی در کنکور ۹۷

واژه های کلیدی: آموزش | آموزشی | دانشجو | برگزاری | برگزاری امتحانات | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog