cervixes شماره استفاده اینترنتی کارت بانکی

cervixes: شماره استفاده اینترنتی کارت بانکی پلیس فتا سایبری سرقت دستگیری

گت بلاگز اصفهان طرح های ناتمام راه و شهرسازی در دو سال اخیر دوباره فعال شد

مدیرکل راه وشهرسازی استان اصفهان گفت: طرح های بسیاری طی سالیان متمادی در این استان ناتمام و تعطیل شده است بود، ولی در دوسال اخیر و با پیگیری های مستمر، این

طرح های ناتمام راه و شهرسازی در دو سال اخیر دوباره فعال شد

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،حجت اله غلامی افزود: کنارگذر شرق و غرب اصفهان، تملک کارخانه ریسباف به مساحت 70 هزار مترمربع جهت ایجاد فضای مناسب شهری و گزینش سرمایه گذار به منظور احداث آزاد راه اصفهان – شیراز و تبدیل بزرگراه ها به آزاد راه ها از جمله پروژه هایی بود که طی دو سال گذشته در این استان دوباره فعال و پیگیری شده است است.

وی که در نخستین گردهمایی مدیران، روسا و کارشناسان حراست های وزارت راه و شهرسازی سخن می گفت، افزود: طی دو سال اخیر بیش از یک هزار میلیارد تومان در قالب طرح های مشارکتی با بخش شخصی به این پروژه ها تخصیص داده شده است یافت.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان بااشاره به ماده 34 و 35 قانون نظام مهندسی گفت: این اداره کل طبق این ماده های قانونی، نظارت عالیه بر ساخت وسازهای شهری را بر عهده دارد و چنانچه طبق مدارک در هر مکانی که ساخت وسازها با طرح های جامع و تفصیلی مغایرت داشته باشند، دستور توقف آن را صادر می کند.
قطعه اول آزاد راه شرق اصفهان حد فاصل آزاد راه اصفهان – نطنز تا آزاد راه اصفهان – اردستان تا آخر شهریور امسال به بهره برداری می رسد.
انتهای پیام/م

عبارات مهم : پروژه

واژه های کلیدی: پروژه | اصفهان | شهرسازی | فعالیت طرح های ناتمام | راه و شهرسازی اصفهان | در دو سال اخیر |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog