cervixes شماره استفاده اینترنتی کارت بانکی

cervixes: شماره استفاده اینترنتی کارت بانکی پلیس فتا سایبری سرقت دستگیری

گت بلاگز ایلام 147 زندانی جرایم غیر عمد استان در انتظار همت خیرین

مدیر عامل ستاد پیگیری به امور دیه و کمک به زندانیان جرائم مالی غیر عمد ایلام گفت:147 زندانی جرایم غیر عمد استان ایلام در انتظار آزادی با کمک خیرین هستند.

147 زندانی جرایم غیر عمد استان در انتظار همت خیرین

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ،علی حسنوند اظهار کرد: از این تعداد 129 نفر محکومان مالی، 15 نفر زندانیان نفقه و مهریه و سه نفر هم زندانی دیه هستند.

عبارات مهم : زندانی
وی افزود: سال گذشته 75 زندانی جرائم غیرعمد مشمول بر چهار زن و 71 مرد در این استان آزاد شدند که کل بدهی این تعداد زندانی بیش از 50 میلیارد ریال بود که هفت میلیارد ریال از طریق صندوق تامین خسارت های بدنی و بیمه، 17 میلیارد از طریق اعتبارهای کشوری، یک میلیارد و 500 میلیون ریال به وسیله کمک خیرین تامین و پرداخت و حدود 22 میلیارد ریال نیز به وسیله شاکیان پرونده بخشیده شد.

مدیر عامل ستاد دیه ایلام از برگزاری مراسم خوش حالی گلریزان خاص آزادی زندانیان جرایم مالی غیرعمد در این استان در ماه مبارک رمضان خبر داد و یادآور شد: جذب کمک خیرین و نیکوکاران استان از اولویت های ستاد دیه در برگزاری این مراسم خوش حالی ها است که امیدواریم امسال با برنامه ریزی دقیق، جذب بسیار خوب و حداکثری داشته باشیم.

حسنوند تاکید کرد: شماره حساب ستاد دیه جهت دریافت کمک های مردمی و آزادی زندانیان نیازمند و آبرومند جرائم غیرعمد 0207424920001 بانک ملی شعبه شهدا به نام ستاد دیه استان ایلام است.

وی از مردم متعهد و خیرین استان خواست تا کمک به این ستاد و زندانیان جرایم غیرعمد را در اولویت و فهرست برنامه های خیرخواهانه خود قرار دهند و در مراسم خوش حالی های گلریزان حضور پررنگی داشته باشند.

انتهای پیام/ع

واژه های کلیدی: زندانی | برگزاری مراسم | ایلام | زندانی | ستاد دیه استان ایلام | علی حسنوند | جرایم غیر عمد | جرائم غیر عمد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog